Informacija apie mokyklos elektroninį dienyną „Eduka“

Mokykloje naudojamas elektroninis dienynas „Eduka“. Vienas iš e-dienyno įvedimo tikslų – operatyvesnis mokinių tėvų informavimas, problemų prevencija, greitesnis jų identifikavimas, sprendimų priėmimas, galimybė naudotis e-vadovėliais, pratybomis, mokytojo vertinimas ir mokinio įsivertinimas (abipusis ryšys).

Prisijungimo duomenis galite gauti susisiekę su klasių auklėtojomis arba e-dienyno administratore Vilija Petrikoniene (Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.) arba rašykite pranešimą mokyklos administratoriui.

Prašome visų mokinių tėvų prisijungti prie elektroninio dienyno savo (tėvų) slaptažodžiu. Neleiskite savo vaikams naudotis tėvų elektroninio dienyno paskyra.

Elektroniniame dienyne yra visa informacija apie mokinių lankomumą, pažangumą, vykusių pamokų aprašymus, namų darbus, tvarkaraščius ir kt. Norėdami susisiekti su mokytoju, aptarti vaiko mokymąsi, rašykite pranešimą elektroniniame dienyne konkrečiam mokytojui. Prisijungti prie dienyno galima čia.