Šiais 2020 – 2021 mokslo metais progimnazija mini 80-metį. Jubiliejui paminėti rugsėjį – spalį organizuotas aplinkos puošimas rudens gėrybėmis, lapkritį susipažinome su mokyklos istorija, o gruodį – kūrėme sveikinimus mokytojams – pensininkams.

Maironiečių organizacija jau devinti metai sveikina išėjusius į užtarnautą poilsį mokytojus, veiklos partnerius su Tarptautine Mokytojo diena, šventomis Kalėdomis ir šventomis Velykomis. Organizacijos nariai patys kuria atvirukus iš popieriaus, gamtinių medžiagų, spalvotų juostelių, lipdukų.

Maironiečiai paprastai prieš šventas Kalėdas organizuodavo Gerumo akciją, į kurią įsijungdavo visa bendruomenė. Progimnazijos bendruomenės nariai – mokiniai, jų tėveliai, mokytojai, darbuotojai – stokojantiems paaukojo išaugtų drabužėlių, batų, kanceliarinių priemonių, žaislų. Dėl pandemijos šiais metais, deja, gerumo akcija nesurengta, bet pasveikinti senjorai.

Visą gruodį kurti atvirukai su nuoširdžiausiais sveikinimais pasiekė net 18 mūsų mokykloje dirbusių mokytojų. Labai tikimės, jog gavę šiltus sveikinimus, mokytojai prisimins mokyklą, nesijaus vieniši, viltingiau žvelgs į rytdieną.

„Pasvaliuko“ informacija

atvirukai1

atvirukai2

laiškai