PATVIRTINTA

           Pasvalio Svalios progimnazijos

      Direktorės 2022 m. rugsėjo d.

               įsakymu Nr.

VAŽIAVIMO Į PROGIMNAZIJĄ, MOKYKLINIU AUTOBUSU, GRAFIKAS

                                                     (karantino metu)                        

Reisas Mokyklinio autobuso maršruto pavadinimas Mokinių įlaipinimo stotelių pavadinimai Laikas
 

Pasvalys - Kalnas - Talačkoniai - Čižiškiai - Pasvalys

Pasvalys 7.00
Kalnas 7.15
Paįstriečiai 7.18
Talačkoniai (prie parduotuvės) 7.25
Pasvalys 7.35
Čižiškiai 7.40
Pasvalys 7.50

 

Reisas Mokyklinio autobuso maršruto pavadinimas

Mokinių išlaipinimo

stotelių pavadinimai

Laikas
  1.  

Pasvalys – Čižiškiai – Talačkoniai - Kalnas – Pasvalys

Pasvalys 12.50
Čižiškiai 12.55
Talačkoniai 13.00
Paįstriečiai 13.07
Kalnas 13.10
Pasvalys

13.25

2.

Pasvalys -Vilkagiris –Tetirvinai - Pasvalys

Pasvalys 13.45
Kiemeliai 13.50
Vilkagiris (prie stotelės) 14.05
Tetirvinai 14.25
Pasvalys 14.40

Lydintis asmuo – mokytojo padėjėja Vaida Lelienė

Mokyklinio autobuso valstybinis numeris BCL 427

Mokyklos emblema

Pamokų laikas (5–8 kl.)

  1.     8.00 –   8.45
  2.     8.55 –   9.40
  3.     9.50 – 10.35
  4.   10.45 – 11.30 (Pietų pertrauka)
  5.   12.00 – 12.45 
  6.   12.55 – 13.40
  7.   13.45 – 14.30

Kontaktai

Vilniaus g. 46

Pasvalys LT-39177

Tel.: (8 451) 34548

Faksas  (8 451) 38333

El. paštas: svalios@pasvalys.lt

Kalendorius

December 2022
M T W T F S S
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

Paieška

Svetainę lanko

Dabar svetainėje 42 svečiai ir narių nėra

Lankytojų skaitiklis

746463
Šiandien
Vakar
Šią savaitę
Praėjusią savaitę
Šį mėnesį
Praėjusį mėnesį
Viso
8
741
749
741342
3355
27444
746463

Jūsų IP: 172.31.28.20
2022-12-06