Balandžio 26-ąją grupelė Svalios progimnazijos 1-2 klasės mokinių lankėsi Jurgėnų kaimo bibliotekoje, kurioje jau kelinti metai kiekvieną antradienį susirenka rankdarbių klubo „Kupolė“ narės. Bibliotekininkė Asta Salučkienė supažindino vaikus su bibliotekoje veikiančiomis vaikiškų knygelių ir antrinių žaliavų panaudojimo „Iš seno – į naują“ parodomis bei pasiūlė pasigaminti gėlę artėjančiai Motinos dienai.

Bibliotekininkei nuosekliai pasakojant, mokinės aktyviai dalyvavo kūrybiniame ir tvariame užsiėmime „Gražiausias žiedas Mamai“. Kaimo rankdarbių mylėtojos padėjo pasidaryti gėles iš atlasinių juostelių. Užsėmimo metu mokiniai ir rankdarbių klubo narės kartu darė pačių gražiausių spalvų gėles savo mamoms, miklino pirštukus ir maloniai bendravo. Laikas labai greit prabėgo. Džiaugėmės savo sukurtomis gėlėmis mamoms. „Kupolės“ moterys gėrėjosi mergaičių darbštumu ir kruopštumu.

Grįždami autobusiuku į mokyklą svarstėme, ar pavyks dar keletą dienų lukterėti iki Motinos dienos, ar jau šiandien pradžiuginsim mamas padovanodami savo rankomis sukurtų gėlių.

Vyr. logopedė Alma Žeimienė

IMG 1200 IMG 1203

IMG 1217 IMG 1227

IMG 1122