Sausio 24 d. mokytoja Vilma Armonienė ir bibliotekininkė Kristina Smailienė pakvietė 3b klasės mokinius pakeliauti po saulės sistemos planetas, aplankyti jas bei patiems pasigaminti galaktiką!

Vaikų žingeidumas ir aktyvumas pranoko lūkesčius. Pradžioje peržiūrėjome video apie saulės sistemą, iš kortelių išsiaiškinome dangaus kūnų apibūdinimus, jų savybes. Po to mokiniai atliko individualias užduotis, išsiaiškino, kas yra saulė, kiek planetų ją sudaro, kad saulės sistemos centre yra žvaigždė Saulė, kad kiekviena planeta turi skirtingas savybes, dėl kurių ji negali būti gyvenama žmonėms, išskyrus, žinoma, Žemę. Taip pat nustebome sužinoję, kaip Saulė buvo vadinama lietuvių tautosakoje, kaip vadinamas egiptiečių Saulės dievas.

O galiausiai pasitelkę fantaziją ir turimas priemones, pasigaminome Galaktiką. Džiaugėmės kartu su vaikais, kad pasitelkus turimas žinias, jas įgyvendinus praktiškai, galime mokytis ir išmokti ne tik iš vadovėlio. Taip pat dėkojame vaikų tėveliams už bendradarbiavimą, aprūpinimą priemonėmis, kad fantazijos virstų realybe ir būtų ugdomos vaikų bendrosios kompetencijos.

3b klasės mokytoja Vilma Armonienė

Bibliotekininkė Kristina Smailienė

1 2 2 1

3 2 4 1

5 1 6 1

7 8 1