Spalio 29 dieną 5b klasės mokiniai su auklėtoja Vilija Petrikoniene ir logopede Alma Žeimiene vyko į Šiaulius. Ekskursijos metu mokiniai kartu su juos lydinčiomis pedagogėmis aplankė jaunųjų gamtininkų centre įsikūrusį V. Kavaliauskienės katinų,   geležinkelių, saldainių fabriko „Rūta“ muziejus ir dalyvavo šokolado dirbtuvėse.

Smagu vaikams buvo apžiūrinėti katinų statulėles, meno kūrinius su katinukų atvaizdais. Daug puikių emocijų sukėlė ir šmirinėjantys po muziejų katinėliai, o ypač jų išskirtinio grožio bosas - katinas Perlas.

Geležinkelių muziejuje penktokai aplankė lauko ekspoziciją, pabuvojo keleivinio traukinio vagone - valgykloje, žiūrėjo filmuką apie traukinių atsiradimo istoriją, pamatė tarybinio laikotarpio geležinkelio stoties laukiamosios salės fragmentą bei įrankius, prietaisus, su kuriais dirbo įvairių profesijų geležinkelininkai.

Ekskursiją 5b klasės mokiniai užbaigė šokolado muziejuje, kur susipažino su kakavmedžiu, šokolado rūšimis, jų atsiradimo istorija, sužinojo, kaip įsikūrė saldainių fabrikas „Rūta“. Visų smagiausia mokiniams buvo patiems šokolado dirbtuvėlėse trumpam tapti šokolado meistrais.

Kupini puikių įspūdžių ir nešini pačių pagamintais skanėstais mokiniai džiaugėsi smagia ekskursija.

Logopedė Alma Žeimienė

20211029 111930

IMG 0454 20211029 102901