Spalio 11–15 dienomis progimnazijoje vyko iniciatyva „Aktyviai, draugiškai, sveikai“. Iniciatyvos tikslas – atkreipti mokinių dėmesį į sveikos gyvensenos ir sveikatos stiprinimo svarbą.

Visą savaitę mokiniai aktyviai sportavo, dalyvavo įvairiose veiklose. 1–2 klasių mokiniai žaidė judriuosius žaidimus progimnazijos kieme, o 2–4 klasių mokiniai smagiai šoko vadovaujami choreografės Ritos Ebienės. 5–6 klasių mokiniai žaidė kvadratą. Septintokai sulaukė svečio iš Pasvalio visuomenės sveikatos biuro. Kineziterapeutas Tadas Mulevičius pamokė taisyklingai, saugiai atlikti mankštą ir vedė įdomią pamoką su gumomis. Aštuntokai išmoko taisyklingai eiti šiaurietiškomis lazdomis.

Visa mokyklos bendruomenė buvo kviečiama dalyvauti „Mokyklos eina” žingsnių iššūkyje su walk 15 programėle. Vaikai ir mokytojai aktyviai įsijungė į šią programą ir stengėsi kuo daugiau judėti gryname ore.

Džiaugiamės, kad po judrių veiklų mokiniai buvo žvalesni, darbingesni ir sveikesni. Tikimės, jog įgyti įgūdžiai skatins ir toliau kuo daugiau judėti, žaisti gryname ore.

                                                                                                                                                     Organizatoriai

Foto1

Foto2

Foto3