Praeitais metais ne nuostabu, kad visi tradiciniai mokyklos renginiai vyko kitaip arba teko visai jų atsisakyti. Bet karnavalo 6a klasė nusprendė jokiu būdu nepraleisti, juk toks malonus pasiruošimo džiaugsmas ir pasirodymo jaudulys.

Klasė buvo suskirstyta į 4 komandas. Jos turėjo išsirinkti grupės viršaitį arba viršaitę, sugalvoti komandos pavadinimą, jų komandos vertybes atitinkantį šūkį, nusifotografuoti visiems kartu, parengti 5 minučių grupės narių pristatymą (negalima buvo kalbėti apie mokyklą, mokslus, šeimą ir augintinius), pristatyti 5 dalykus, kurie sieja grupės narius, pasiruošti pademonstruoti, ką jų grupė geba geriausiai ir, žinoma, pasipuoši, atrodyti šventiškai ir pasakyti palinkėjimą kitoms komandoms. Svarbiausia, kad vaikai ruošėsi neįprastomis sąlygomis – nuotoliniu būdu.

Grupių viršaičių atsiliepimai apie kitokį karnavalą.

Viltės žodis apie savo komandą: džiaugiausi savo komanda. Ta emocija, kuri lydėjo mus viso darbo metu. Galėjome dar geriau pažinti vieni kitus, suprasti, išklausyti, patarti. Tai buvo puiki patirtis tiek man, tiek kitiems. Puikiai supratau, kokius šaunius ir paslaugius klasiokus turiu! Tikra dovana buvo su jais dirbti. O karnavalas praėjo puikiai. Su gera nuotaika, svečiais, daug juoko.

Ugnės žodis apie savo komandą: buvo smagu dirbti tokioje komandoje. Visada darbą lydėjo juokas, tad dirbti buvo vienas malonumas. Buvo smagu sužinoti komandos narių mėgstamus filmus. Deja, gaila mūsų piešinių paroda nepavyko, nes kai kurie nariai neatsiuntė savo darbų, tad šiek tiek jais nusivyliau. Apskritai buvo smagu dirbti kartu ir stebėti kitų darbus.

Miglės žodis apie savo komandą: mano grupė susisiekdavome per zoom programą. Susiskambindavome ir aptardavome visus klausimus. Kaip grupės viršaitė galiu pasakyti, kad man labai patiko dirbti su visais mano komandos nariais. Pagrindinį pasirodymą mes atlikome gan darniai. Kai kurie vėlavo man atsiųsti, bet manau, kad mums puikiai pasisekė dirbti kaip komandai

Aijos žodis apie savo komandą: mūsų grupę sudaro 5 elfai. Visi esame draugiški, linksmi bei visada norime padėti. Šiais metais mums karnavalas patiko labai, nes turėjome galimybę išbandyti naujų dalykų, reikėjo pasukti galvą, kaip čia viską padaryti. Bet mums viskas pavyko. Esame laimingi, kad dalyvavome.

Daug juoko sukėlė, kai auklėtoja liepė per kelias minutes susirasti ir pademonstruoti prieš kameras daiktą, prasidedantį „K“ raide. Mokiniai atsinešė klijus, kuprinę, kėdę, kojinę, kakavos, kalendorių, kūčiukų, knygą, karūną, kibirą, kaspiną, kukurūzus, kaukę, katiną, kirvį... Tuomet reikėjo pagalvoti ir pristatyti, kaip atsineštas daiktas susijęs su Kalėdomis. Vaikai parodė tikrą išmonę ir kūrybiškumą. Juokėmės iki ašarų.

karnavalas

Komandų viršaitės: Viltė, Ugnė, Miglė, Aija